Home > νέα > Οι αριστούχοι του Γενικού Λυκείου Δοξάτου Δράμας

Οι αριστούχοι του Γενικού Λυκείου Δοξάτου Δράμας

Οι αριστούχοι του Γενικού

Λυκείου Δοξάτου Δράμας

Α’ Τάξη      

1              Καζαντζίδου      Σοφία Μαρία                    Παρασκευάς                     19,9

2              Ποιμενίδου        Κυριακή                               Αντώνιος                             19,7

3              Σαχπατζίδου      Νίκη                      Ματθαίος                           19,6

4              Χατζηδημητρίου              Μαρία                  Γεώργιος                             19,6

5              Γκαρμπούνης    Αλέξιος                                Κωνσταντίνος                   19,4

6              Μπαρμπουτέλη               Ιωάννα                 Χρυσόστομος                    19,1

7              Μωυσίδου          Ασημούλα                          Δαμιανός                            18,7

8              Τσακίρης             Τηλέμαχος                          Ευστράτιος                         18,6

9              Καραβελίδης     Ανέστης                               Γεώργιος                             18,3

10           Μεταξά               Χάρις                   Θεόδωρος                          18,1

Β’ Τάξη        

1              Φιρτικιάδου      Σοφία                   Ισαάκ                    18,5

2              Κοτσαμάνη        Κωνσταντίνα                     Απόστολος                         18,4

3              Ηλιάδης               Παναγιώτης                       Νικόλαος                            18,3

4              Ανατολους         Γεώργιος                             Κωνσταντίνος                   18,1

5              Πριτσιου              Ιωάννα                 Παναγιώτης       Β2           18,1

Γ’ Τάξη  

1              Σταυροπούλου Στυλιανή                             Γεώργιος                             19,2

2              Ιορδανόπουλος                Γαβριήλ                               Συμεών                                18,9

3              Αντωνιάδης       Σάββας                                Μαργαρίτης                      18,8

4              Κοτζαμάνης       Αθανάσιος                         Θεόδωρος                          18,7

5              Τικοζίδου            Φωτεινή                              Ιερεμίας              Γ2            18,7

6              Παπαδοπούλου               Σαββίνα                              Ιωάννης               Γ2            18,5

7              Εγγονόπουλος  Ιορδάνης                             Παρασκευάς     Γ1            18,3

8              Νικολάκη            Αγλαΐα                 Πέτρος                 Γ2            18,2

9              Κωνσταντινίδης               Σταύρος                               Μορφης              Γ1            18,1

10           Παπαδοπούλου               Ελένη                   Δημήτριος          Γ2            18,1

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com