Home > νέα > Όλα τα ονόματα των Δραμινών υποψηφίων και οι παρατάξεις Εκλογές για τα Όργανα του ΤΕΕ – ΑΜ την Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Όλα τα ονόματα των Δραμινών υποψηφίων και οι παρατάξεις Εκλογές για τα Όργανα του ΤΕΕ – ΑΜ την Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Όλα τα ονόματα των Δραμινών υποψηφίων και οι παρατάξεις

Εκλογές για τα Όργανα

του ΤΕΕ – ΑΜ την Κυριακή

3 Νοεμβρίου

 

 

ΤΗΝ Κυριακή 3 Νοεμβρίου πραγματοποιούνται οι εκλογές για τα όργανα διοίκησης του  Τμήματος Αν. Μακεδονίας του Τεχνικού Επιμελητηρίου (ΤΕΕ).

Οι εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών Μελών των οργάνων του ΤΕΕ θα διεξαχθούν σε όλη τη χώρα την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019 από τις 8 το πρωί μέχρι τις 7 το βράδυ.

Στην Περιφερειακή Ενότητα Δράμας οι εκλογές θα γίνουν σε ένα (1) εκλογικό τμήμα, που θα εγκατασταθεί στα Γραφεία της Νομαρχιακής Επιτροπής Δράμας του ΤΕΕ (οδός Επικούρου 2). Στην Περιφερειακή Ενότητα Καβάλας σε 2 εκλογικά τμήματα, θα εγκατασταθούν στην έδρα του Περιφερειακού Τμήματος Ανατολικής Μακεδονίας του ΤΕΕ (οδός Βότση 2). Σύμφωνα με την διαδικασία στα εκλογικά τμήματα που θα υπάρχουν ψηφοφόροι και μετά τις 7 το βράδυ, η εκλογή θα παρατείνεται με απόφαση της εφορευτικής επιτροπής. Στην ΝΕ του ΤΕΕ ΑΜ στην Δράμα υπάρχουν εγγεγραμμένοι γύρω στους 580 μηχανικούς. Ωστόσο στις εκλογές συμμετέχουν συνήθως γύρω στους 300.

Ήδη, από το ΤΕΕ – Τμήμα Ανατολικής Μακεδονίας οι υποψήφιοι που έχουν ανακηρυχθεί από την περιοχή της Δράμας και συμμετέχουν στις διάφορες παρατάξεις, είναι:

 

 

Υποψηφιότητες για το αξίωμα του μέλους της αντιπροσωπείας του Περιφερειακού Τμήματος Αν. Μακεδονίας ΤΕΕ

  1. Δημοκρατική Πανεπιστημιακή Κίνηση Μηχανικών Αν. Μακεδονίας

Κανένας υποψήφιος από το Ν. Δράμας.

  1. Συμμαχία για ένα Προοδευτικό ΤΕΕ

Κανένας υποψήφιος από το Ν. Δράμας.

  1. Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών (Δ.Κ.Μ.)

Υποψήφιοι από το Ν. Δράμας:

Βουγιουκλής Κωνσταντίνος

Γκαβαλιάς Βασίλειος

Δεβρίκης Γεώργιος

Εμμανουηλίδου Νικολέτα

Καραμπατζάκης Δημήτριος

Καψημάλης Ιωάννης

Μπάκα Μαρία

Παπαδόπουλος Χαράλαμπος

Πετρίδης Δημήτριος

  1. ΔΥΝΑ.ΜΗ

Υποψήφιοι από το Ν. Δράμας:

Ανθυμίδης Δημήτριος.

  1. Όραμα Μηχανικών (ΟΡ. ΜΗ.) για την Αν. Μακεδονία

Υποψήφιοι από το Ν. Δράμας:

Ερμείδης Ιωάννης

Τσιμπρικίδου Βασιλική

Χαραλαμπίδου Μαρία

Χαταζηαλεξιάδης Αλέξανδρος

  1. Μηχανικοί Δράμας

Η παράταξη έχει αποκλειστικά υποψηφίους από το Ν. Δράμας

Ανδρεάδου Σοφία

Αργυρόπουλος Θεόδωρος

Βαγγέλη Πηγή

Γεωργιάδης Δημήτριος

Γουναρίδης Μαρίνος

Εφραιμίδης Αναστάσιος

Ιωαννίδης Γρηγόριος

Καζάνας Γεώργιος

Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος

Καραγεώργης Στέφανος

Κυριαζίδης Δημήτριος

Κύρτσης Ιωάννης

Παράσχου Κωνσταντίνος

Συμεωνίδου Παναγιώτα

Τσάλτας Κλεάνθης

Τσαρτιλίδης Χρήστος

Χατζημανώλης Κωνσταντίνος

 

Υποψήφιοι για το αξίωμα του μέλους του Πειθαρχικού Συμβουλίου του Τμήματος ΤΕΕ Αν. Μακεδονίας

  1. Δημοκρατική Πανεπιστημιακή Κίνηση Μηχανικών Αν. Μακεδονίας

Βελισσάρης Παναγιώτης

  1. Συμμαχία για ένα Προοδευτικό ΤΕΕ

Παναγιωτίδης Θεολόγος

  1. Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών (Δ.Κ.Μ.)

Αμανατιάδης Άγγελος-Ισαάκ

Λουτρούκης Στυλιανός

Ματσίνης Ιωάννης

Παπαδάκη-Πριμπίδου Ελένη

Υφαντίδης Κωνσταντίνος

  1. Όραμα Μηχανικών (ΟΡ.ΜΗ) για την Αν. Μακεδονία

Βάττη Ζωή

Βραδέλης Ιωάννης

Δελιούσης Αθανάσιος

Τζουνόπουλος Νικόλαος

  1. Μηχανικοί Δράμας

Αργυρόπουλος Διογένης

Γεωργόπουλος Θεολόγος

Παντελίδης Δημήτριος

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com