Home > Πρώτο Θέμα > Όλες οι δημοτικές παρατάξεις στους 5 Δήμους του Νομού Δράμας Οι παρατάξεις στην Περιφέρεια Αν. Μακεδονίας – Θράκης

Όλες οι δημοτικές παρατάξεις στους 5 Δήμους του Νομού Δράμας Οι παρατάξεις στην Περιφέρεια Αν. Μακεδονίας – Θράκης

Οι παρατάξεις στην Περιφέρεια Αν. Μακεδονίας – Θράκης

Όλες οι δημοτικές παρατάξεις

στους 5 Δήμους του Νομού Δράμας

 

 

 

Ο «Πρωινός Τύπος», δημοσιεύει σήμερα όλες τις παρατάξεις στους 5 Δήμους του Π.Ε. Δράμας, με την αλφαβητική σειρά, που επίσημα πλέον έδωσε χθες στη δημοσιότητα το Υπουργείο Εσωτερικών. Επίσης, δημοσιεύονται και οι παρατάξεις που διεκδικούν τη διοίκηση της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας – Θράκης. Δίπλα στον τίτλο της παράταξης, αναφέρεται το όνομα του επικεφαλής της.

ΔΗΜΟΣ ΔΟΞΑΤΟΥ

  1. Νέα Πνοή – Βλαχοπούλου Αλεξάνδρα.
  2. Λαϊκή Συσπείρωση Δοξάτου – Αμανατίδης Μάριος.
  3. Πρωτοποριακός Ενωτικός Συνδυασμός – Ζεκερίδης Θεμιστοκλής.
  4. Δυναμική Αρχή για το Δοξάτο – Μιχαηλίδου Κωνσταντίνα (Ντίνα).
  5. Πορεία Ελπίδας για την Αλλαγή – Παπαδόπουλος Παρασκευάς (Πάρης).
  6. ΣυνΕργάζομαι – Παπαζώτου Κυριακή.
  7. Δημιουργική Κίνηση για την Ανατροπή – Δαλακάκης Δημήτριος.

ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

  1. Ενώνουμε τη Δράμα – Μαμσάκος Χριστόδουλος.
  2. Λαϊκή Συσπείρωση Δράμας – Μήτρου Γεώργιος.
  3. Αυτοδιοίκηση Πολιτών – Ηλιόπουλος Στέργιος.
  4. Δράμα Πρωταγωνίστρια – Καλλινικίδης Ελευθέριος.
  5. Προοπτική για τη Δράμα – Καλαϊδόπουλος Κοσμάς.
  6. Project Δράμα 2020 – Τσιαμπούσης Αλέξανδρος.
  7. Πόλη+Ζωή – Χαρακίδης Κυριάκος.

ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

  1. Δήμος Κ. Νευροκοπίου Νέα Εποχή – Θεοδωρίδης Γεώργιος.
  2. Μαζί για το Δήμο Κ. Νευροκοπίου – Ταμπουρίδης Ελευθέριος.
  3. Κίνηση Νέων – Κυριακίδης Χρήστος.

ΔΗΜΟΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

  1. Προχωράμε Μαζί – Παρλόγλου Μιχαήλ.
  2. Δήμος Παρανεστίου Τόπος να Ζω – Καγιάογλου Αναστάσιος.
  3. Ανοιχτοί Ορίζοντες Δημιουργίας Ενότητας Συνέπειας – Σωτηριάδου Αλεξάνδρα-Μαρίνα.
  4. Ενότητα για Πρόοδο Μάχη έως τη Νίκη – Γεωργιάδης Γεώργιος.

ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

  1. Λαϊκή Συσπείρωση Προσοτσάνης – Τσαουσίδου Αετοπούλου.
  2. Δημοτική Συνεργασία – Λύσσελης Άγγελος.
  3. Δύναμη Δημιουργίας – Αθανασιάδης Θεόδωρος.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ

  1. Ανεξάρτητη Ενωτική Πρωτοβουλία – Κατσιμίγας Κωνσταντίνος.
  2. Νέα Περιφερειακή Αναγέννηση – Μέτιος Χρήστος.
  3. Αριστερή Αντικαπιταλιστική Παρέμβαση Ανταρσία στην ΑΜΘ – Περεντίδης Θεόδωρος.
  4. Πατριωτική Αυγή για την Περιφέρεια ΑΜΘ – Νικολαΐδης Ελευθέριος.
  5. Περιφέρεια σε Δράση – Σιμιτσής Κωνσταντίνος.
  6. Αδέσμευτη Αναπτυξιακή Ανασυγκρότηση – Καραγιώργης Ανδρέας.
  7. Περιφερειακή Σύνθεση – Τοψίδης Χριστόδουλος.
  8. Λαϊκή Συσπείρωση Αν. Μακεδονίας – Θράκης – Παπατολίδης Δημήτριος.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com