Home > Αθλητικά > Δόξα Θεολόγου – Πανδραμαϊκός 1-3 Με ακόμα μία νίκη έκλεισε τη χρονιά ο Πανδραμαϊκός

Δόξα Θεολόγου – Πανδραμαϊκός 1-3

Με ακόμα μία νίκη έκλεισε

τη χρονιά ο Πανδραμαϊκός

Με μία ακόμα νίκη κλείνει τη χρονιά ο Πανδραμαϊκός, ο οποίος κέρδισε στη Θάσο τον Θεολόγο με 3-1 συνεχίζοντας την εντυπωσιακή του πορεία στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής του 1ου Ομίλου.

Στο τελευταίο παιχνίδι για το 2019 ο Πανδραμαϊκός σ’ ένα «βαρύ» γήπεδο λόγω της βροχής προηγήθηκε στο ημίχρονο με γκολ – πέναλτι του Μπερούκα. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τον Μουσά, όμως ο Μπελμανι στο 60’ και ο Μπερούκας στο 78’ έκαναν το 3-1 κι έδωσαν τρεις ακόμα βαθμούς στον Πανδραμαϊκό που βρίσκεται στη 2η θέση της βαθμολογίας, πίσω από Πανσερραϊκό και Χρυσούπολη.