Το Φιλανθρωπικό Σωματείο Χωριστής «Άγιος Ιωάννης ο Ελεήμων» Με περισσή αγάπη στον συνάνθρωπο το αποτύπωμα που άφησε στην κοινωνία μας το έτος 2017 Πέρασε ένας ακόμη χρόνος, γεμάτος δράσεις, δωρεές, προσφορά σε συνανθρώπους μας που το έχουν ανάγκη, αλλά και δράσεις και εκδηλώσεις για γονείς και παιδιά, από το Φιλανθρωπικό Σωματείο Χωριστής «Άγιος Ιωάννης … Συνεχίστε να διαβάζετε το Το Φιλανθρωπικό Σωματείο Χωριστής «Άγιος Ιωάννης ο Ελεήμων» Με περισσή αγάπη στον συνάνθρωπο το αποτύπωμα που άφησε στην κοινωνία μας το έτος 2017.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί