Home > Αθλητικά > Α.Ο.Μ. «Αστέρας» Δράμας-Με επιτυχία η εορταστική ημερίδα Ζεύγων ΟΠΕΝ 4ης Βαθμίδας

Α.Ο.Μ. «Αστέρας» Δράμας

Με επιτυχία η εορταστική ημερίδα

Ζεύγων ΟΠΕΝ 4ης Βαθμίδας

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η εορταστική ημερίδα Ζεύγων ΟΠΕΝ 4ης Βαθμίδας, που διοργάνωσε ο Α.Ο.Μ. «Αστέρας» Δράμας, την περασμένη Κυριακή στο γήπεδο Κραχτίδης με τα έσοδα της ημερίδας να διατίθενται για φιλανθρωπικό σκοπό.

Ο αγώνας κατηγορίας ΟΠΕΝ, ανήκει στην 4η βαθμίδα και απένειμε τους αντίστοιχους βαθμούς διάκρισης στους συμμετέχοντες. Διαιτητής της συνάντησης ήταν ο αθλητής, Δημήτριος Μελισσινός, κατόπιν έγκρισης της ΕΟΜ.

Οι αθλητές που κατέκτησαν την πρώτη θέση είναι στην κατηγορία ΟΠΕΝ οι Καρτσόγλου Χ. και Παπαδόπουλος Κ., στην κατηγορία (1-6) οι Περπερίδου Ε. και Χουρμουζιάδου Ε. και στην κατηγορία (1-9) οι Βασιλειάδης Αν. και Καρβουνίδου Η.

Τις εντυπώσεις έκλεψαν οι 12 καινούριοι μαθητές του Αστέρα, οι οποίοι πήραν για πρώτη φορά μέρος σε αγώνες. Νικητές του μαθητικού αγώνα, ήταν ο Μεσσήνης Αποστόλης και η Τρούτπεγλη Ιωάννα.