Home > Αθλητικά > Πρώτο ημίχρονο η Δόξα ισόπαλη 1-1 με την Παναχαϊκή- Χάνει 0-2 ο Καραϊσκάκης

Πρώτο ημίχρονο η Δόξα ισόπαλη 1-1 με την Παναχαϊκή- Χάνει 0-2 ο Καραϊσκάκης

Πρώτο ημίχρονο η Δόξα

ισόπαλη 1-1 με την Παναχαϊκή

Χάνει 0-2 ο Καραϊσκάκης

Ολοκληρώθηκε το 1ο ημίχρονο στην Πάτρα με τη Δόξα να είναι 1-1 απέναντι στην Παναχαϊκή στην τελευταία αγωνιστική των πλέι άουτ. Οι Πατρινοί μπήκαν καλύτερα και προηγήθηκαν στο 17’ με τον Μπρους, ενώ η Δόξα απείλησε πέντε λεπτά αργότερα με σουτ του Κόντου. Το 1-1 ήρθε με εύστοχο πέναλτι του Μαυριά στο 32’ μετά από μαρκάρισμα του Μουστακόπουλου στον Κουτσιανικούλη.

Τα ευχάριστα νέα έρχονται από την Άρτα μέχρι στιγμής, καθώς ο Καραϊσκάκης χάνει με 0-2 στο πρώτο ημίχρονο από τον ΟΦΙ. Στο παιχνίδι των Τρικάλων με την Λάρισα, οι γηπεδούχοι κερδίζουν με 2-1.