Home > Αθλητικά > Συνεχίζει να «καλπάζει» ο Πανδραμαϊκός Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού 4-1

Συνεχίζει να «καλπάζει» ο Πανδραμαϊκός Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού 4-1

Συνεχίζει να «καλπάζει»

ο Πανδραμαϊκός

Εντυπωσιακή νίκη με 4-1 και καλή εμφάνιση πέτυχε ο Πανδραμαϊκός κερδίζοντας τον Αετό Ορφανού  στη Δράμα για την 6η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής του 1ου Ομίλου. Ο Πανδραμαϊκός ξεκίνησε δυνατά, είχε χαμένο πέναλτι στο πρώτο λεπτό με τον Διαμαντίδη, άνοιξε το σκορ με τον Μπελμανί στο 11’, όμως δέκα λεπτά αργότερα οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν με τον Αποστολίδη. Στη συνέχεια η ομάδα της Δράμας είχε δοκάρι, όμως ο Μπερούκας έβαλε τον Πανδράμ μπροστά στο σκορ και πάλι στο 69’. Στο 89’ και στο 91’ η ομάδα της Δράμας κατάφερε με τους δύο σκορ Μπελμανί και Μπερούκα να κάνει το τελικό 4-1 και να δίνει συνέχεια στην πολύ καλή της πορεία στο πρωτάθλημα.